Регіон РівнеЖінка пояснила, чому била собаку на Рівненщині: відповідатиме перед законом

Жінка пояснила, чому била собаку на Рівненщині: відповідатиме перед законом

У Мізочі, що на Рівненщині жінка знущалася з собаки – тягнула тварину за повідок та вдарила його ногою. На це відео натрапили правоохоронці в одному з місцевих телеграм-каналі. Порушницю знайшли.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській області.

49-річна жінка пояснила свої дії тим, що собака надокучав їй гавканням та не слухався. Порушниця отримала протокол, невдовзі має відбутися суд. Вона може отримати штраф від 3400 до 5100 гривень штрафу.

Додамо, що з собакою все добре, він у безпеці.

Нагадаємо, на Рівненщині чоловік знущався з собаки, бо та з’їла його обід (ВІДЕО).

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc