У Мізочі, що на Рівненщині жінка знущалася з собаки – тягнула тварину за повідок та вдарила його ногою. На це відео натрапили правоохоронці в одному з місцевих телеграм-каналі. Порушницю знайшли.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській області.
49-річна жінка пояснила свої дії тим, що собака надокучав їй гавканням та не слухався. Порушниця отримала протокол, невдовзі має відбутися суд. Вона може отримати штраф від 3400 до 5100 гривень штрафу.
Додамо, що з собакою все добре, він у безпеці.
Нагадаємо, на Рівненщині чоловік знущався з собаки, бо та з’їла його обід (ВІДЕО).
