На лінію 102 надійшов виклик, у якому заявник повідомив, що водій автомобіля Mercedes перебуває за кермом, ймовірно, напідпитку.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на патрульну поліцію Рівненської області.
Патрульні виявили вищевказаний транспортний засіб на автодорозі поблизу села Карпилівка. Під час спілкування з 30-річним водієм поліцейські виявили у нього ознаки алкогольного сп’яніння.
Інспектори запропонували керманичу пройти огляд на стан сп’яніння на місці за допомогою алкотестера, на що чоловік погодився.
Результат позитивний — 1,17 % проміле.
Водій виявив бажання пройти огляд у медичному закладі. Результат теж виявився позитивий — 1,04 % проміле. На керманича патрульні склали адмінпротокол за ч. 1 ст. 130 (Керування у стані спʼяніння) КУпАП.
Нагадаємо, викрили чоловіка на незаконному зберіганні бурштину.
