Регіон РівнеЗа минулу добу на Рівненщині медики констатували вісім смертей

За минулу добу на Рівненщині медики констатували вісім смертей

За минулу добу медики швидкої допомоги госпіталізували 17 осіб з підозрою на коронавірус.

Про це інформує Рівненський обласний центр екстреної медичної допомоги

21 січня на лінію 103 надійшло 717 викликів від жителів Рівненської області.

  • 298 консультацій по телефону було надано працівниками екстреної медичної допомоги та медицини катастроф;
  • 1 виїзд до постраждалих внаслідок ДТП (1 потерпілий, 1 госпіталізований);
  • 18 осіб з ознаками гострого порушення мозкового кровообігу отримали медичну допомогу;
  • 12 пацієнтам з ознаками інфаркту міокарда було надано медичну допомогу;
  • 8 смертей констатовано медиками швидкої.

Читайте також: На Рівненщині розпочинається акція “Чесний продукт”

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc