Регіон РівнеЯк минула доба у рятувальників Рівненщини

Як минула доба у рятувальників Рівненщини

Як минула доба у рятувальників Рівненщини: вони чотири рази гасили пожежі на відкритій місцевості. У місті Корець по вулиці Київській та селищі Гоща по вулиці Енергетиків загорілося побутове сміття на відкритій території 10 м².

Про це повідомляє Головне управління ДСНС у Рівненській області.

А у селі Пітушків, Млинівської ТГ, Дубенського району надзвичайники гасили суху траву на відкритій території на площі 0,15 га.

У Радивилові, по вулиці Конституції сталося загоряння сухої трави на площі 0,01 га.

Рятувальники Рівненщини вкотре звертаються до громадян припинити випалювати сухостій та сміття. Внаслідок цих пожеж, вогнем знищується не лише суха рослинність та її залишки, але рослини, комахи, звірі та птахи. Вогняна стихія поглинає на своєму шляху все живе.

Пам’ятайте! спалювання сухої трави, чагарників, сміття та іншої рослинності є ЗАБОРОНЕНЕ, а також карається законом у вигляді штрафу:

  • для громадян від 3 060 грн до 6 120 грн;
  • для посадових осіб 15 300 грн до 21 420 грн.
Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc