Регіон Рівне"Я вбив людину": на Рівненщині чоловіка оштрафували за завідомо неправдивий виклик спецслужб

“Я вбив людину”: на Рівненщині чоловіка оштрафували за завідомо неправдивий виклик спецслужб

“Я вбив людину!” — таке повідомлення отримали сьогодні сарненські патрульні. Жодної іншої інформації заявник не надав. Коли екіпаж прибув на вказане місце, 40-річний чоловік перебував у квартирі приятеля і забажав, щоб поліцейські відвезли його до відділку поліції ніби то для розмови зі слідчими. 

Про це інформує Патрульна поліція Рівненської області.

Поспілкувавшись з заявником та його приятелями з’ясувалось, що таким чином чоловік розважався. Тож інспектори винесли на нього постанову за ст. 183 (Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб) КУпАП.

Нагадаємо, що за неправдивий виклик рятувальників, поліції, екстреної медичної допомоги передбачена відповідальність за ст. 183 (Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб) КУпАП. Штраф у розмірі від 850 до 3400 гривень. Патрульні Рівненської області оформили 351 адмінматеріал за неправдиві виклики минулого року.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc