Ми запитали депутатів Рівненської обласної ради, що корисного вони зробили за цю каденцію. Увідповідях усе: від згадок про Андрія Карауша й Божі заповіді до ностальгії за«кращими часами» та навіть 100% відвідування сесій. Хто говорив мовою фактів, а хто просто лив воду? Про все це дивіться у відео.
Нагадаємо, Нова радість стала… у Рівнераді (ВІДЕО).
