У селі Гранівка, що на Рівненщині, на трасі Київ — Чоп сталася ДТП за участю Mercedes-Benz. Автомобіль з’їхав у кювет, але, на щастя, обійшлося без травмованих.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Патрульну поліцію Рівненської області.
Патрульні встановили, що водій мав ознаки алкогольного сп’яніння — 2,57‰. Чоловік пояснив, що алкоголь вживав уже після аварії.
На водія склали адміністративні матеріали за порушення ПДР та за керування в стані сп’яніння після ДТП.
Нагадаємо, на Рівненщині палала вантажівка: що відомо про надзвичайну подію.
