Із січня по березень торік двоє жителів села Колоденка придбали майже 500 кілограм тютюну без належних документів, сумнівної та непідтвердженої якості. У подальшому, підакцизний товар фасували за місцем проживання та за допомогою логістичної компанії пересилали по Україні дрібними партіями.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на поліцію Рівненщини.
Отримані від незаконної діяльності кошти у сумі майже 20 тисяч гривень чоловіки легалізували та використали на власні потреби.
Продавцям тютюну відповідно до санкції статті може загрожувати до 8 років позбавлення волі.


Нагадаємо, судитимуть рівнянина за масштабне виробництво фальсифікованого алкоголю.
