Регіон РівнеВикрили на хабарі вдруге: у Рівному судитимуть держслужбовця

Викрили на хабарі вдруге: у Рівному судитимуть держслужбовця

За процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури завершено досудове розслідування та до Рівненського міського суду скеровано обвинувальний акт стосовно головного державного інспектора  відділу Управління Держпраці у Рівненській  області, якому інкримінують одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави  (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

Про це інформує Рівненська обласна прокуратура.

Слідством встановлено, що чиновник обіцяв підприємцю вплинути на позитивне вирішення звернення щодо порушень у сфері законодавства про працю, яке надійшло від колишньої працівниці закладу громадського харчування.

Чоловіка викрили 24 вересня минулого року, після отримання 6 000 гривень неправомірної вигоди. І це вже вдруге цей посадовець «погорів» на хабарі. Справа щодо його попереднього злочину наразі перебуває в суді.

Досудове розслідування проводили слідчі СУ ГУНП в Рівненській області за оперативного супроводу працівників УСР в області ДСР НП України.

Санкція статті передбачає покарання  у вигляді штрафу від 2 тисяч до 5,5 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від двох до п’яти років.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc