Мандати є – депутатів нема. Хтось у Києві, хтось у бізнесі, а громада чекає. Депутати від партії «Слуга народу» Віталій Коваль та Олександра Коваленко давно нез’являлися у сесійній залі, але мандати тримають, як арматуру. Чому так і які причини депутатських прогулів? Про це дивіться в проєкті «Вид з балкону» – дивимось зверху і не боїмось говорити в лоб.
Нагадаємо, «Вид з балкону»: у Рівному буде нова депутатка із США? (ВІДЕО).
