Регіон Рівне"Вибігаємо все, що наїли на Новий рік": рівнян запрошують на пробіжку в...

“Вибігаємо все, що наїли на Новий рік”: рівнян запрошують на пробіжку в парк

Рівнян запрошують на пробіжку вихідного дня.

Про це інформує Rivne Running Club у Facebook.

Спортивний захід відбудеться 3 січня у парку ім. Т. Шевченка. Збір учасників о 9: 25 біля Міського будинку культури.

Читайте також: В Острозі зимують лебеді (ВІДЕО)

Також підписуйтеся на наш паблік у фейсбуці РівнеОнлайн
Підписуйтесь на наш телеграм канал Рівне Online
Цікаві новини на інстаграм-спільноті rivne.online

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc