Регіон Рівне«Все і одразу»: алкоголь, відсутність поліса і парковка на зупинці — інцидент...

«Все і одразу»: алкоголь, відсутність поліса і парковка на зупинці — інцидент у Дубні

Учора в Дубні на вулиці Заводській патрульні помітили автомобіль Seat, припаркований на зупинці громадського транспорту. Під час перевірки з’ясувалося, що 50-річний водій не мав страхового поліса та мав явні ознаки сп’яніння.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Патрульну поліцію Рівненської області.

Алкотестер показав 2,42‰ алкоголю.

Патрульні склали на чоловіка адміністративні матеріали за відсутність страхового поліса (ч.1 ст.126 КУпАП) та керування у стані сп’яніння (ч.1 ст.130 КУпАП).

Нагадаємо, втеча від патрульних закінчилася аварією: 51-річний водій врізався в паркан на Рівненщині.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc