Учора в Дубні на вулиці Заводській патрульні помітили автомобіль Seat, припаркований на зупинці громадського транспорту. Під час перевірки з’ясувалося, що 50-річний водій не мав страхового поліса та мав явні ознаки сп’яніння.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Патрульну поліцію Рівненської області.
Алкотестер показав 2,42‰ алкоголю.
Патрульні склали на чоловіка адміністративні матеріали за відсутність страхового поліса (ч.1 ст.126 КУпАП) та керування у стані сп’яніння (ч.1 ст.130 КУпАП).
Нагадаємо, втеча від патрульних закінчилася аварією: 51-річний водій врізався в паркан на Рівненщині.
