Регіон РівнеВранці у Рівному сталася аварійна ситуація: люди залишилися без води

Вранці у Рівному сталася аварійна ситуація: люди залишилися без води

Сьогодні 17 червня кілька будинків на двох вулицях Рівного залишилися без води. Причина – фахівці «Рівнетеплоенерго» проводять аварійні ремонтні роботи.

Як зазначили у прес-службі «Рівнеоблводоканал», воду вимкнули у будинках на вулицях Кулика і Гудачека, 52-58 та Млинівській, 33-41.

Водопостачання відновлять одразу після завершення аварійних робіт. Традиційно буде організовано підвіз питної води.

Нагадаємо, Рівне може мати 40 гектарів заповідної території

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc