Регіон РівнеВперше з 2022 року для випускників Рівного влаштували масштабне дійство (ФОТО)

Вперше з 2022 року для випускників Рівного влаштували масштабне дійство (ФОТО)

Понад 1000 випускників Рівного вчора 28 червня разом з керівниками навчальних закладів та класними керівниками крокували на стадіоні «Авангард». Вперше з 2022 року у Рівному відбулося дійство такого масштабу.

Як зазначили у прес-службі Рівненської міської ради, 218 випускників завершували навчання дистанційно, за кордоном.

Сертифікати на премії за успіхи у навчанні їм вручив секретар Рівненської міської ради, виконувач обовʼязків міського голови Рівного Віктор Шакирзян.

Фото – Рівненська міська рада
Фото – Рівненська міська рада
Фото – Рівненська міська рада
Фото – Рівненська міська рада
Фото – Рівненська міська рада
Фото – Рівненська міська рада

Нагадаємо, до повномасштабного вторгнення рф в Україну, у центрі Рівного щороку відбувалася хода випускників – від головного корпусу НУВГП до майдану Незалежності.

До слова, рівненські випускники кілька тижнів тому станцювали прощальний вальс біля обласної філармонії

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc