У ніч на 23 грудня рф вкотре масовано атакувала Україну. Під удар потрапила і Рівненщина. В Рівненській області пошкоджено двоповерховий багатоквартирний житловий будинок.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на очільника Рівненської ОВА Олександра Коваля.
У будинку вибито вікна через вибухову хвилю. Крім цього вщент зруйнована дерев’яна господарська будівля, пошкоджено три автівки.
На щастя, обійшлося без загиблих і травмованих. Очільник Рівненщини з керівником громади побували на місці події. Протягом дня вікна у оселях вставлять.
Наразі там перебувають усі відповідні спецслужби.
Нагадаємо, 21 грудня ворог атакував Рівненщину. Пошкоджено об’єкт цивільної інфраструктури. Обійшлося без загорання.
