Регіон РівнеВодій напідпитку пропонував патрульним хабар

Водій напідпитку пропонував патрульним хабар

Під час комендантської години у селі Мирному, що на Рівненщині, патрульні зупинили автівку Audi та виявили у водія ознаки алкогольного сп’яніння. 47-річному громадянину запропонували пройти огляд за допомогою алкотестера.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на патрульну поліцію.

Але водій не лише відмовився від проходження огляду, а й спробував “вирішити питання”: він неодноразово пропонував патрульним 200 доларів, а потім 300 доларів.

Після неодноразових попереджень про кримінальну відповідальність, патрульні викликали слідчо-оперативну групу.

Нагадаємо, судитимуть жителя Рівненщини, який вирішив пожартувати про замінування.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc