Сьогодні вночі на лінію 102 надійшов виклик від жінки, яка повідомила, що водій автобуса, не дочекався її та її хлопця на автозаправній станції у Рівненській області та поїхав у напрямку Києва. В салоні транспортного засобу залишилися особисті речі громадян.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на патрульну поліцію Рівненської області.
На дорожній станції поблизу Корця патрульні зупинили автобус. А інший екіпаж патрульних доставив чоловіка та жінку до місця зупинки транспортного засобу.
Нагадаємо, п’яна водійка спричинила затор у Рівному.
