Регіон РівнеВодій міжміського автобусу поїхав після зупинки у Рівненській області, "забувши" двох пасажирів...

Водій міжміського автобусу поїхав після зупинки у Рівненській області, “забувши” двох пасажирів на АЗС

Сьогодні вночі на лінію 102 надійшов виклик від жінки, яка повідомила, що водій автобуса, не дочекався її та її хлопця на автозаправній станції у Рівненській області та поїхав у напрямку Києва. В салоні транспортного засобу залишилися особисті речі громадян.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на патрульну поліцію Рівненської області.

На дорожній станції поблизу Корця патрульні зупинили автобус. А інший екіпаж патрульних доставив чоловіка та жінку до місця зупинки транспортного засобу.

Нагадаємо, п’яна водійка спричинила затор у Рівному.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc