Вночі 9 жовтня, у Рівному по вулиці Київській на автозаправній станції стався витік газу.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУ ДСНС у Рівненській області.
На місце події прибули рятувальники, спецмашина хімічної розвідки та оперативно-координаційний центр.
Було зафіксовано витік газу з ємності об’ємом 7 кубометрів і утворення газової хмари площею близько 15 м². Задля безпеки АЗС та прилеглий житловий район знеструмили, територію огородили правоохоронці.
Рятувальники оперативно перекрили вентиль, після чого витік припинився. Замір концентрації газу показав — перевищень норми немає, загрози для населення відсутні.
У ліквідації інциденту брали участь 12 рятувальників і 4 спецавтомобілі.
Нагадаємо, мама вийшла до магазину, а дитина зачинилася вдома: у Рівному провели рятувальну операцію.
