Регіон РівнеГолова Рівненської ОДА Віталій Коваль: хворі на коронавірус налаштовані оптимістично

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль: хворі на коронавірус налаштовані оптимістично

Про це очільник Рівненської ОДА повідомив на своїй сторінці у фейсбуці. 

“Відвідав 8 хворих на COVID-19, які лікуються в інфекційному відділенні Сарненської ЦРЛ. Люди налаштовані оптимістично, хоча й переживають. Поспілкувався також із медиками Сарненської районної лікарні, яка визначена однією із двох базових в області для лікування коронавірусу. Кажуть, стан хворих середній, рухаються до одужання. Привезли медикам додаткові захисні комбінезони, окуляри і маски. Максимальне забезпечення їхніх потреб – для нас пріоритет.

Наразі їду у село Тинне”,– пише Віталій Коваль

Павло Невесенко
Павло Невесенко
"І що тут саме цікаво, ти ж маєш точно так само, такі ж окуляри"

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc