Регіон РівнеВідзавтра студенти Рівненщини повертаються на навчання в аудиторії

Відзавтра студенти Рівненщини повертаються на навчання в аудиторії

З понеділка студенти Рівненщини повертаються на навчання в аудиторії.

Про це повідомили 16 квітня під час чергового онлайн-брифінгу Рівненської обласної державної адміністрації.

Наразі студенти закладів вищої освіти області перебувають на дистанційній формі навчання та не проживають у гуртожитках. Через що фіксується мала кількість випадків захворюваності на коронавірус серед студентів.

А вже з понеділка, 19 квітня, у ВНЗ області відновлюється стаціонарна форма навчання.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc