Із понеділка, 27 жовтня, учні 432 шкіл області ідуть на відпочинок. Натомість, у 40 закладах освіти діти з нового тижня повертаються з канікул.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОДА.
«Міністерство освіти і науки України радить відправити школярів на осінні канікули в останній тиждень жовтня. Втім, педрада школи може самостійно обрати дати, залежно від температури в приміщенні школи, енергетичної та безпекової ситуацій в регіоні», – сказав Про це повідомив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.
Нагадаємо, три заклади освіти Рівненщини потрапили до сотні найкращих.
