Тролейбусний рух між Рівним та Городком буде поновлений. Відзавтра він відбуватиметься у тестовому режимі. Мета – дослідити пасажиропотік, у тому числі кількість пасажирів пільгових категорій.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Олександра Коваля.
“Відновлення сполучення між обласним центром та таким потужним промисловим центром як Городок матиме позитивний ефект для жителів обох громад”, – наголосив Олександр Коваль.
Нагадаємо, у Рівному відкрили новий автобусний маршрут №3: які вулиці охоплює.
