Через наслідки попередніх обстрілів рф – сьогодні на Рівненщині та загалом в усіх регіонах України з 16:00 до 22:00 будуть діяти графіки відключення світла для промислових споживачів.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Укренерго.
Споживання електроенергії тримається на високому рівні. Сьогодні, 22 жовтня, станом на 6:00, воно було на 1,7% вищим, ніж в цей же час попереднього дня – у вівторок.
Вчора, 21 жовтня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на тому ж рівні, що й максимум попередньої доби – у понеділок, 20 жовтня.
Враховуючи наслідки обстрілів та погодні умови, сьогодні упродовж доби мешканців Рівненщини просять ощадливо споживати електроенергію. Якщо зараз у вас є електроенергія – будь ласка, максимально обмежте користування потужними електроприладами.
Нагадаємо, критичні запаси крові в Рівному — потрібні донори кількох груп.
