У двох селах Рівненського району, завтра 17 березня, 405 споживачів тимчасово відключать від газу через планові ремонтні роботи на газопроводі.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську філію «Газмережі».
17 березня з 9:00 фахівці Рівненської філії «Газмережі» розпочнуть ремонтні роботи на газопроводі.
У зв’язку з цим тимчасово відключать від газу мешканців двох сіл – Бронники та Рогачів. Без газопостачання залишаться 7 комунально-побутових об’єктів та оселі 405 споживачів.
Відновлення газопостачання буде здійснене одразу після завершення ремонтних робіт.
Мешканців сіл просять поставитися з розумінням до тимчасових незручностей і дякує за терпіння.
Нагадаємо, магазин у Рівному обікрали на 100 тисяч гривень: деталі.
