Регіон РівнеВантажівка з'їхала у водойму на Рівненщині

Вантажівка з’їхала у водойму на Рівненщині

28 лютого о 19:00 на спецлінію “101” надійшло повідомлення про те що поблизу с. Богдашів Рівненського району, водій вантажівки MAN з’їхав у водойму та перекинувся.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на ДСНС Рівненщини.

Рятувальниками за допомогою автокрану було проведено деблокування водія та передано постраждалого медикам.

Усі обставини ДТП встановлюють працівники поліції.

Нагадаємо, з початку тижня Рівненщина палає.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc