Регіон РівнеЩе в одній громаді на Рівненщині завершили опалювальний сезон

Ще в одній громаді на Рівненщині завершили опалювальний сезон

Сьогодні опалювальний сезон завершили в Костопільській громаді. Про це повідомили в телеграмі міської ради.

Водночас, до 15 квітня тепло ще подаватимуть до місцевої лікарні.

Нагадаємо, що цими вихідними опалювальний сезон також завершують у Дубровицькій та Клесівській громадах.

У Рівному ж опалювальний сезон закінчили вчора. Відповідне розпорядження видав секретар міської ради віктор Шакирзян.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc