Регіон РівнеВ Острозі зимують лебеді (ВІДЕО)

В Острозі зимують лебеді (ВІДЕО)

На дамбі в Острозі як завжди багато лебедів. Птахи навіть не думають летіти в теплі краї.

Про це інформує tvoe_rivne в Instagram.

Фото та відео поділилася @masha_zayika.

– Місце, яке викликає приємні емоції, – йдеться у дописі.

Нагадаємо, що що орнітологи не радять годувати лебедів хлібом, це несе небезпеку як для людей, так і для птахів.

Читайте також: На Рівненщині зимують лебеді (ФОТО)

Також підписуйтеся на наш паблік у фейсбуці РівнеОнлайн
Підписуйтесь на наш телеграм канал Рівне Online
Цікаві новини на інстаграм-спільноті rivne.online

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc