Регіон РівнеВ Острозі побили 30-річного рівнянина

В Острозі побили 30-річного рівнянина

До поліції 28 березня близько 04:30 надійшло повідомлення від медиків, що у лікарню із тяжкими травмами госпіталізовано 30-річного жителя обласного центру.

В Острозі потерпілого біля входу у лікарню виявила працівниця закладу. У рівнянина діагностували закриту черепно-мозкову травму, перелом ноги та пальця, численні забої і колото-різані рани.

За фактом умисного тяжкого тілесного ушкодження слідчі відділення №3 (м. Острог) Рівненського РУП внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу України. У рамках кримінального провадження наразі тривають невідкладні слідчі дії, зокрема із потерпілим.

Читайте також: ДТП на Рівненщині: вантажівка вщент зім’яла легковик (ВІДЕО)

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc