У Вараші та селі Заболоття з 24 вересня стартує опалювальний сезон. Відповідне рішення ухвалили сьогодні під час засідання виконкому Вараської міської ради.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на міського голову Вараша Олександра Мензула.
Першочергово, опалення увімкнуть у дитячих садочках, школах, лікарнях.
Управляючі компанії та ОСББ можуть самі пприймати рішення стосовно регулювання подачі теплоносія у внутрішньобудинкових мережах відповідно до потреб мешканців.
Нагадаємо, Коваль зібрав очільників районів та освітян Рівненщини щодо підготовки шкіл та дитсадків до зими.
