Регіон РівнеУкраїнські зброярі створили новий автоматичний гранатомет для ЗСУ

Українські зброярі створили новий автоматичний гранатомет для ЗСУ

Міноборони допустило до використання у Збройних силах України автоматичний гранатомет AGL-53 калібру 40 мм.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на пресслужбу ОСУВ «Хортиця».

«Його можна встановлювати на бойові машини, легкий транспорт або використовувати з триногою як піхотну зброю», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що AGL-53 перевершує радянський АГС-17 за точністю, дальністю та ергономікою. Використовує боєприпаси 40×53 мм – стандарт НАТО. Вітчизняні підприємства вже освоїли виробництво різних гранатометів під 40-мм боєприпаси.

Наразі українська «оборонка» нарощує темпи виробництва мінометів 60, 82, 120 мм, штурмових гвинтівок 5.56 мм, снайперських та антиматеріальні гвинтівок, пістолетів та пістолетів-кулеметів.

«Заміщуємо радянське – озброюємося сучасним!», – йдеться в повідомленні

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc