Центр служби крові має потребу у крові – вона потрібна для бійців, що лікуються у шпиталях. Здолбунівська міська рада організовує донор-тур для усіх охочих здати кров до Рівненського обласного центру служби крові (Рівне, вул. Степана Бандери 31).
Про це інформує Здолбунівська міська рада.
Коли: 28 липня, 7:45
Де: біля адмінприміщення Здолбунівської міської ради
Потрібні донори усіх груп крові, особливо ж з негативним резусом.
Якщо ви здали кров більше 60 днів тому – приходьте, будь ласка.
Якщо ви ніколи не здавали кров – приходьте, будь ласка.
Якщо ви хворіли хворобою Боткіна (гепатит А), то згідно з новою постановою про донорство ви можете здавати кров, і перші такі донори у Рівному вже є. У центрі служби крові, вас огляне лікар і прийме рішення щодо донорства.
Зареєструйтесь попередньо, щоб зорієнтуватись щодо кількості місць у транспорті: за посиланням або ном. тел 0985025394
Які є протипоказання щодо донорства можна проглянути за посиланням.
