Регіон РівнеУ Володимирецькій багатопрофільній лікарні оновили приймальне відділення екстреної медичної допомоги

У Володимирецькій багатопрофільній лікарні оновили приймальне відділення екстреної медичної допомоги

У Володимирецькій багатопрофільній лікарні оновили приймальне відділення екстреної медичної допомоги.

Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.

FB_IMG_1708860954891

Нагадаємо, що будівельні роботи були розпочаті ще у вересні 2021 році.

– Реконструкція відділення зроблена за всіма правилами безбар’єрності. У закладі оновлений пандус для заїзду машин швидкої медичної допомоги. Загальна площа забудови після реконструкції – 947 м², – розповіла заступниця начальника Рівненської ОДА Людмила Шатковська.

FB_IMG_1708860959466

FB_IMG_1708860957382

Олександр Коваль також додав, що вартість усіх робіт склала 16,6 млн гривень. Лікарня у Володимирці – гарний приклад об’єднання зусиль державного, обласного та місцевих бюджетів.

Зауважимо, що в межах оновлення лікарні впродовж трьох років проводилися закупівлі і медичного обладнання.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc