Регіон РівнеУ відділенні Укрпошти Рівного погасили нову марку "I’m Fine:)"

У відділенні Укрпошти Рівного погасили нову марку “I’m Fine:)”

Марка створена на основі однойменної інсталяції та відображає наслідки війни та незламність українців. Тираж 500 000 примірників.

Про це інформує Рівненська ОВА.

«За три роки українці навчилися бути сильними й цінувати життя. Навіть перебуваючи в різних куточках світу, ми запитуємо одне одного: «Як ти?». І відповідаємо – «Дякую, I’m fine». У цій простій відповіді – наша стійкість і віра. Ця марка – не просто символ, а нагадування про незламність духу нашого народу», – зазначив зазначив заступник голови ОВА Олександр Кохан, який взяв участь у її погашенні.

Нагадаємо, яке конфісковане на Рівненщині майно передали Силам Оборони.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc