Регіон РівнеУ трьох містах на Рівненщині не буде газу

У трьох містах на Рівненщині не буде газу

Завтра 2 жовтня у Костополі, Острозі та Корці на кількох вулицях не буде газу. Проте, щоб відновити мешканцям Рівненщини газопостачання є умова.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську філії «Газмережа»

Фахівці обстежуватимуть багатоповерхівки:

  • у Костополі – по вулиці Михайла Грушевського, 21;
  • в Острозі – по вулиці Городище, 24 та 26;
  • у Корці – по вулиці Київська, 2.

Щоб пришвидшити робочий процес, людей просять надати вільний доступ до газових приладів у кожному помешканні.

Нагадаємо, чи вимикатимуть взимку світло

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc