Регіон РівнеУ селі на Рівненщині горіла неексплуатуюча господарча будівля

У селі на Рівненщині горіла неексплуатуюча господарча будівля

29 вересня о 00:15 на спецлінію “101” надійшло повідомлення про пожежу у приватному господарстві в с.Дерть, Рокитнівської ТГ Сарненського району по вул.Центральна.

Про це інформує Головне управління ДСНС у Рівненській області.

На місце виклику було направлено чергове відділення бійців 10-ї державної пожежно-рятувальної частини селища Рокитне та бійців місцевої пожежної команди села Кисоричі.

FB_IMG_1695972510980

Прибувши на місце події рятувальники встановили, що горить неексплуатуюча господарча будівля. На ліквідацію відразу було подано вогнегасні речовини.

FB_IMG_1695972505200

Внаслідок пожежі вогнем знищено покрівлю, перекриття господарської будівлі, 5 тонн сіна в неексплуатуючому господарстві.

До ліквідації було залучено дві автоцистерни та вісім рятувальників.

Причина пожежі та розмір збитків встановлюються фахівцями.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc