53-річний житель Дубровиччини зі спільниками організували канал нелегального перетину державного кордону в обхід контрольно-пропускних пунктів та блокпостів. Такі послуги коштували 10 000 євро.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську обласну прокуратуру.
Чоловіка затримали «на гарячому», коли він організовував переправлення «по зеленці» військовозобов’язаного «клієнта».
Чоловікові інкримінують замах на організацію незаконного переправлення особи через державний кордон України за попередньою змовою групою осіб та з корисливих мотивів.
Нагадаємо, кримінальна хроніка Рівненщини за минулий тиждень.
