До поліції сьогодні повідомили громадяни, що на центральній площі райцентру тривалий час без нагляду стоїть валіза.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на поліцію Рівненщини.
Фахівці за допомогою спеціальної рентген установки «Х-RAY» обстежили коробку та не виявили підозрілого вмісту: всередині був металобрухт.
Поліцейські закликають проявляти пильність та чітко виконувати інструкції: не торкатися, негайно повідомити на спецлінію 101 або 102 та забезпечити недопущення сторонніх осіб до виявленого предмету.
Нагадаємо, отримав вирок житель Рівненщини, який пограбував сусідку.
