У Сарнах жінка звернулася до патрульних із проханням терміново відвезти її до лікарні. Її 2-річного сина вкусила оса, і він почав непритомніти.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Патрульну поліцію Рівненської області.
Поліцейські не зволікали — увімкнули сирену й швидко доправили маму з хлопчиком до медиків.
На щастя, загрози життю дитини немає. Мама подякувала патрульним за допомогу та швидку реакцію.
Нагадаємо, у Рівному діти викликали поліцію через хом’яка: як усе закінчилося.
