Регіон РівнеУ Рівному з’явилось обладнання для точної діагностики нервових патологій

У Рівному з’явилось обладнання для точної діагностики нервових патологій

У Рівненському діагностичному центрі з’явився сучасний нейроміограф. Це перше придбання нового керівника закладу Сергія Гордієвича, який очолив центр з 1 жовтня.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на голову Рівненської обласної ради Андрія Карауша.

Вартість обладнання — майже 800 тис. грн. Апарат придбали за кошти, зароблені від надання платних послуг. Зараз медики проходять навчання та опановують роботу з новою технікою. Прийом пацієнтів планують розпочати з початку нового року.

Фото з тг-каналу А. Карауша

Нейроміографія потрібна для діагностики радикулопатій, невропатій, невритів, міопатій та інших уражень нервів і м’язів. Метод дозволяє виявити проблеми, які не видно на УЗД чи МРТ, а також оцінити стан після травм, операцій, інфекцій та при цукровому діабеті.

Нагадаємо, Рівненський обласний діагностичний центр з 1 жовтня має нового керівника.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc