У Рівненському діагностичному центрі з’явився сучасний нейроміограф. Це перше придбання нового керівника закладу Сергія Гордієвича, який очолив центр з 1 жовтня.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на голову Рівненської обласної ради Андрія Карауша.
Вартість обладнання — майже 800 тис. грн. Апарат придбали за кошти, зароблені від надання платних послуг. Зараз медики проходять навчання та опановують роботу з новою технікою. Прийом пацієнтів планують розпочати з початку нового року.

Нейроміографія потрібна для діагностики радикулопатій, невропатій, невритів, міопатій та інших уражень нервів і м’язів. Метод дозволяє виявити проблеми, які не видно на УЗД чи МРТ, а також оцінити стан після травм, операцій, інфекцій та при цукровому діабеті.
Нагадаємо, Рівненський обласний діагностичний центр з 1 жовтня має нового керівника.
