Вночі, під час патрулювання на вулиці Степана Бандери, інспектори помітили автомобіль Dodge, водій якого різко набрав швидкість, щойно побачив службове авто.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на патрульну поліцію.
Транспортний засіб зупинили. Під час спілкування з 50-річним керманичем патрульні виявили у нього ознаки алкогольного сп’яніння. Результат огляду — 1,17 проміле.
На чоловіка склали протокол за ч.1 ст.130 КУпАП.
Нагадаємо, у Вінниці чоловік з пістолетом оголошував хвилину мовчання.
