Регіон РівнеУ Рівному водій вантажівкою в'їхав у паркан

У Рівному водій вантажівкою в’їхав у паркан

Учора увечері патрульні отримали повідомлення про ДТП без травмованих, що сталася на вулиці Олексинській.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на патрульну поліцію Рівненщини.

Поліцейським 36-річний водій розповів, що виїжджав на вулицю Князя Володимира та зупинився, щоб дати дорогу іншим водіям.

З його слів, в авто відмовили гальма й автівка спочатку зсунулася з проїзної частини на узбіччя, а потім по інерції в’їхала в електроопору та паркан.

У керманича інспектори під час спілкування виявили ознаки наркотичного сп’яніння, але громадянин відмовився від проходження огляду у медзакладі.

Патрульні склали акт огляду вулично-шляхової мережі, а на водія такі адмінматеріали:

  • за ч. 3 ст. 130 (Керування у стані сп’яніння, вчинене втретє протягом року) КУпАП;
  • за ст. 124 (Порушення ПДР, що спричинило ДТП) КУпАП;
  • за ч. 4 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка позбавлена права керування таким транспортним засобом) КУпАП.

Нагадаємо, масштабна ДТП сталася на Рівненщині.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc