Регіон РівнеУ Рівному військові проводять заняття для молоді

У Рівному військові проводять заняття для молоді

У Рівному військовослужбовці Національної гвардії провели вишкіл для молоді, віком від 14 до 25 років, які є учасниками громадської організації “Центурія”.

Про це інформує Суспільне Рівне.

Навчають, зокрема, тактиці ведення бою. Зі слів нацгвардійців, такі навчання потрібні, щоб підготувати молодь до захисту держави.

Нагадаємо, у Рівному відкрився молодіжний простір.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc