Регіон РівнеУ Рівному відкрили реабілітаційно-спортивний майданчик

У Рівному відкрили реабілітаційно-спортивний майданчик

Сьогодні «Міській лікарні №2» відкрили сучасний реабілітаційно-спортивний оздоровчий майданчик із врахуванням інклюзивності.

Про це інформує Віктор Шакирзян.

Відтепер пацієнти медзакладу зможуть займатися спортом та вправами з реабілітологами на відкритому повітрі.

Даний майданчик передусім розрахований на пацієнтів інноваційного реабілітаційного центру лікарні. Утім, тут зможуть займатися усі, хто проходить лікування у закладі. Розміщений він у зеленій екологічній зоні та має спеціальне травмобезпечне покриття.

На одній із ділянок встановлені тренажери та тенісний стіл, а на іншій — баскетбольний майданчик, який також може використовуватися для гри у волейбол.

Нагадаємо, у Рівному з’явився новий автобусний маршрут.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc