Регіон РівнеУ Рівному стартував фестиваль «Рівне. ЛІТО. Музика» (ФОТО/ВІДЕО)

У Рівному стартував фестиваль «Рівне. ЛІТО. Музика» (ФОТО/ВІДЕО)

Фестиваль «Рівне. ЛІТО. Музика» стартував у Рівному. На сцену вийшли найталановитіші творчі колективи міста, які дарують глядачам насичене шоу танцю, пісень та енергії.

Про це інформує кореспондент Рівне Онлайн.

Зокрема;

  • ансамблі «Барви Лади», «Лада», «Кралечка»,
  • колективи «X-Dance TEAM», «Діалог», «Dia-Dance»,
  • естрадний хор «DAR&B».

Фото – Рівне Онлайн
Фото – Рівне Онлайн
Фото – Рівне Онлайн
Фото – Рівне Онлайн

20250615_185151

Фестиваль уже став традицією літніх вихідних у Рівному — він збирає родини, молодь і гостей міста для спільного відпочинку під відкритим небом. Мета проєкту — підтримка місцевих артистів і розвиток культурного життя громади.

Нагадаємо, у Рівному на “Лебединці” стартував літературний форум.

Павло Невесенко
Павло Невесенко
"І що тут саме цікаво, ти ж маєш точно так само, такі ж окуляри"

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc