Учасники форуму – представники бізнесу, комунальних підприємств, керівники тергромад. Мета цієї платформи – обмін досвідом, ідеями та рішеннями у сфері енергоефективності та відновлювальної енергетики.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на очільника Рівненської ОВА Олександра Коваля.
Альтернативна енергетика в області наразі стрімко розвивається. Завдяки їй маємо додатково 130,7 МВт електричної енергії:
- 53% – когенераційні, газопоршневі та турбогенераторні установки;
- 45,2% – сонячні електростанції;
- 1% – гідроелектростанції;
- 0,8% – біогазові електростанції.
З кожною зимою під час війни викликів все більше. Тому вже нині кожному на своєму місці потрібно думати, як в умовах масованих ворожих обстрілів підтримувати життєдіяльність – шкіл, лікарень, бізнесу. Енергостійкість – наша спільна справа.
Нагадаємо, у Рівному знову перевірятимуть стан кількох багатоповерхівок.
