Регіон РівнеУ Рівному провели Форум енергоефективності

У Рівному провели Форум енергоефективності

Учасники форуму – представники бізнесу, комунальних підприємств, керівники тергромад. Мета цієї платформи – обмін досвідом, ідеями та рішеннями у сфері енергоефективності та відновлювальної енергетики.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на очільника Рівненської ОВА Олександра Коваля.

Альтернативна енергетика в області наразі стрімко розвивається. Завдяки їй маємо додатково 130,7 МВт електричної енергії:

  • 53% – когенераційні, газопоршневі та турбогенераторні установки;
  • 45,2% – сонячні електростанції;
  • 1% – гідроелектростанції;
  • 0,8% – біогазові електростанції.

З кожною зимою під час війни викликів все більше. Тому вже нині кожному на своєму місці потрібно думати, як в умовах масованих ворожих обстрілів підтримувати життєдіяльність – шкіл, лікарень, бізнесу. Енергостійкість – наша спільна справа.

Нагадаємо, у Рівному знову перевірятимуть стан кількох багатоповерхівок.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc