Регіон РівнеУ Рівному проведуть два концерти під відкритим небом

У Рівному проведуть два концерти під відкритим небом

У неділю, 13 липня, в Рівному відбудуться два концерти просто неба в межах проєкту «Рівне. Літо. Музика».

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську міську раду.

О 17:00 у парку ім. Тараса Шевченка виступить військовий оркестр оперативного командування «Захід» під керівництвом підполковника Ярослава Короля. Прозвучать також вокальні композиції у виконанні Галини Куришко та Єлизавети Ільїн.

О 19:00 музичну програму продовжать студенти Рівненського фахового музичного коледжу РДГУ, які виступатимуть у Гідропарку.

Усіх охочих запрошують на безкоштовні концерти, аби провести літній вечір у супроводі живої музики.

Нагадаємо, діти з Рівненщини поїхали на екскурсію до Львову.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc