У неділю, 13 липня, в Рівному відбудуться два концерти просто неба в межах проєкту «Рівне. Літо. Музика».
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську міську раду.
О 17:00 у парку ім. Тараса Шевченка виступить військовий оркестр оперативного командування «Захід» під керівництвом підполковника Ярослава Короля. Прозвучать також вокальні композиції у виконанні Галини Куришко та Єлизавети Ільїн.
О 19:00 музичну програму продовжать студенти Рівненського фахового музичного коледжу РДГУ, які виступатимуть у Гідропарку.
Усіх охочих запрошують на безкоштовні концерти, аби провести літній вечір у супроводі живої музики.
Нагадаємо, діти з Рівненщини поїхали на екскурсію до Львову.
