Регіон РівнеУ Рівному продовжуються роботи з благоустрою (ФОТО)

У Рівному продовжуються роботи з благоустрою (ФОТО)

Працівники тресту зеленого господарства працюють у різних частинах міста задля того, щоб мешканці громади проживали у безпечних та комфортних умовах.

Про це інформує Рівненська міська рада.

Зокрема, комунальники виконують такі роботи:
  • знесення аварійних дерев, прибирання на вул. Курчатова,58;
  • знесення, обрізка гілля, дерев на вул. Озерна-Свєшнікова;
  • знесення, прибирання дров та гілля на вул. Соборній;
  • фарбування дитячого майданчика у парку «Хімік»;
  • перекопування клумби, внесення мінеральних добрив, стрижка живої огорожі на вул. Київській;
  • посів трави;
  • перекопування клуб у районі «Політона»;
  • обрізка кущів троянд на бульварі Незалежності.
Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc