Регіон РівнеУ Рівному працівники виконавчого комітету щепилися проти COVID-19

У Рівному працівники виконавчого комітету щепилися проти COVID-19

23 червня мобільні бригади центрів ПМСД: КНП «Центр ПМСД «Центральний» РМР та КНП «Центр ПМСД «Ювілейний» РМР провакцинували 150 працівників виконкому Рівненської міської ради проти COVID-19.

Про це інформує Рівненська міська рада.

Зазначимо, що згідно з рішенням оперативного штабу Міністерства охорони здоров’я з вакцинокерованих інфекцій, що ухвалено 7 травня 2021 року, в Україні розпочинається вакцинація державних службовців від COVID-19.

Зокрема, йдеться про співробітників законодавчих, виконавчих та судових органів влади центрального, регіонального та місцевого рівнів та органів місцевого самоврядування.

Зареєструватися на вакцинацію можна:

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc