Вчора, 16 вересня на парковці ТРЦ «Екватор» патрульні помітили автівку BMW, керманич якої не користувався покажчиками повороту під час зміни напрямку руху. Під час спілкування з 22-річним водієм, інспектори запідозрили, що він був напідпитку.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Патрульну поліцію Рівненської області.
Огляд алкотестером це підтвердив – 0,69 проміле. Крім цього, як з’ясувалося пізніше, молодик ніколи не отримував посвідчення водія.
Порушник отримав протокол та постанову, а авто евакуювали на арештмайданчик.
Нагадаємо, на Рівненщині зупинили водія фури, який не увімкнув покажчик повороту: що виявили ще.
