Через інтенсивний рух та часте ігнорування швидкісного режиму водіями, пішоходи тут часто потрапляли у небезпечні ситуації.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Віктора Шакирзяна.
Саме тому було прийнято рішення про встановлення острівця безпеки. Це зона, яка дозволить пішоходам долати проїжджу частину у два етапи, уважно контролюючи один напрямок руху за раз.
Нагадаємо, на трьох вулицях Рівного сьогодні ускладнення руху.
